malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia, biżuteria, moda, oryginalne dodatki. 4-5 października (sobota, niedziela), budynki: A, B i C

W Nowohuckim Centrum Kultury, na powierzchni prawie 1000 metrów kwadratowych, ponad 100 stoisk, na których swoją twórczość pokażą wchodzący na rynek artyści, projektanci. To znakomita okazja nie tylko do zapoznania się z najróżniejszymi stylami, technikami i sposobami kreacji dzieł, ale przede wszystkim dokonania zakupu unikatowych wyrobów - bez pośredników i marży, z możliwością wynegocjowania przystępnej ceny. W otoczeniu licznych twórców, w atmosferze towarzyszących imprezie koncertów i wystaw, będzie też czas i miejsce na prowadzenie inspirujących rozmów o sztuce. Celem Nowohuckiego Festiwalu Sztuki, jest bowiem nie tylko promocja młodych talentów, ale też popularyzacja świadomego inwestowania w sztukę, rozumianego jako kolekcjonerstwo dostępne nie tylko dla najzamożniejszych. Można za stosunkowo niewielkie pieniądze stać się właścicielem dzieł i przedmiotów pięknych i oryginalnych. Takich, których wartość szybko nie spada, a z czasem wręcz rośnie.

Zapraszamy artystów i projektantów do zgłaszania chęci udziału w Targach Młodej Sztuki i Designu, które odbędą się podczas 2. NOWOHUCKIego FESTIWALu SZTUKI 2014.

Termin nadsyłania zgłoszeń 13.05-31.07.2014 r.

Wystarczy pobrać formularz wystawcy z regulaminem i wypełniony wraz z załącznikami odesłać na e_mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

>>Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin<<